Znak reklamowy

Team Software-Ekspert.com

W jaki sposób pracujemy?

Na całym świecie użytkownicy poszukują odpowiadających im potrzebom producentów oprogramowania. Do najczęściej poszukiwanych usług należą bezpieczeństwo w Internecie, budowanie własnych stron internetowych oraz edycja własnych plików wideo. Na chwilę obecną rynek przepełniony jest mniejszymi i większymi producentami oprogramowania, co znacznie utrudnia dokonanie właściwego wyboru w tej kwestii.

Zadaniem naszego zespołu ekspertów jest testowanie i ocenianie różnego rodzaju producentów oprogramowania. Z wielka starannością sprawdzamy każdego producenta oprogramowania, jego ofertę oraz jego usługi. Nasze testy zawierają wiele użytecznych informacji dotyczących usług producentów oprogramowania, funkcjonowania aplikacji oraz związanych z nimi kosztów.

Każda cecha oprogramowania podlega gruntownej analizie, co umożliwia użytkownikowi wyrobienie sobie konkretnego zdania co do zalet i mankamentów danej aplikacji. W przejrzysty sposób porównujemy ze sobą poszczególnych producentów i przedstawiamy użytkownikom nasze rekomendacje. Dzięki naszym szczegółowym testom przeprowadzanym przez specjalistów, każdy z użytkowników może bez większych problemów znaleźć odpowiadającego jego wymogom producenta oprogramowania.

AutorzyRoland Neubauer

Zapalony fan materiałów wideo

Roland od 15 lat pracuje w branży IT i ma dwójkę dzieci. Jest zapalonym fanem streamingu i zna na pamięć praktycznie wszystkie odcinki takich seriali jak Gra o tron czy Żywe trupy itd. Obecnie przedkłada streaming na Netflix czy Youtube nad tradycyjną telewizję – Roland nie znosi oczekiwania i stale chce być na bieżąco z najnowszymi odcinkami ulubionych seriali. W naszym teamie odpowiada on za dział wideo, gdyż zarówno zawodowo jak i w czasie wolnym ma on bez przerwy do czynienia z przeróżnym oprogramowaniem przeznaczonym do obróbki wideo.

Andreas Schmidt

Jest założycielem startupu internetowego

Ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe Andreasa w branży online sprawia, że jest on naszym najbardziej doświadczonym redaktorem. Andreas, zarówno zawodowo, jak i prywatnie przywiązuje dużą wagę do wysokiej jakości oprogramowania antywirusowego, dzięki czemu jest on prawdziwym ekspertem w tej dziedzinie. Jego specjalnością jest ocena oprogramowania antywirusowego pod względem surfowania w Internecie oraz ochrony użytkownika w czasie rzeczywistym. Jego wieloletnie doświadczenia z przeróżnym oprogramowaniem antywirusowym oraz jego producentami umożliwia mu właściwe przyporządkowanie oprogramowania do konkretnych celów.

Andreas Schmidt ist VPN-Experte und Redakteur bei vpn-exerte.comAlexander Maier

Doświadczony projektant stron internetowych i Specjalista ds. online marketingu

Alexander w Internecie czuje się jak w domu. Doskonale znane są mu wszystkie technologie z branży online. Jest nie tylko projektantem stron, ale zajmuje się również techniką i marketingiem. Jest ekspertem w kwestii usługodawców oferujących samodzielne tworzenie stron internetowych. Wprawdzie nie korzysta on prywatnie z oprogramowania Building-Software, jednakże styka się z nim często w ramach pracy zawodowej. W tym kontekście wykorzystuje on Building Softwares przede wszystkim do testowania poszczególnych witryn, oraz projektowania i oceny nowych wersji designerskich.

John Maxfield

Mieszka w Nowym Jorku, a jego pasją są podróże

John jest w naszym zespole prawdziwym obieżyświatem, obecnie mieszka w Nowym Jorku. Ze względu na swój zawód John odwiedza przeróżne kraje i chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami związanymi z przetestowanych przez nas usługodawców VPN. John doskonale zna się usługach streamingowych oraz geo-blokadach stosowanych w poszczególnych krajach. Jest naszym ekspertem, jeżeli chodzi o ocenę usługodawców VPN pod względem obchodzenia zapór firewall oraz kwestii szyfrowania w ogólnodostępnych sieciach. Według Johna, idealnego usługodawcę VPN cechować musi przede wszystkim prostota i niezawodność oferowanych przez niego usług.

John-Maxfield


Natalie-Horák

Natalie Horák

Gracz z krwi i kości

Natalie jest beniaminkiem w naszej rodzinie ekspertów. Jest ona zapalonym graczem online i z racji tego odpowiada za ocenę kompatybilności poszczególnych producentów oprogramowania pod względem gier online. Jako półprofesjonalny gracz e-sportów Natalie koncentruje się przede wszystkim na analizie cech związanych z wydajnością, jak również szybkością i stabilnością oprogramowania poszczególnych usługodawców.

 

Użytkownicy online
426 Użytkownicy online